Navigace: Hlavní strana » Elektromontáže » Silnoproudé instalaceSilnoproudé instalace

Silnoproudé instalace, chcete-li elektroinstalace, elektroinstalační práce nebo elektromomtážní práce, jsou asi nejrozšířenějším předmětem podnikání mnoha elektrofirem. Velká konkurence v této oblasti Vám dává možnost výběru. Mnohé firmy však neplní závazky vůči svým klientům. Pracují podle nedostatečné dokumentace, což může zapříčinit chyby v instalaci a následné nebezpečí úrazu. Cílem firmy KREIS je Vaše spokojenost. Při montážích vycházíme z námi zpracovaných projektů. Autorským dozorem projektanta při realizaci zakázky zajišťujeme správné provedení montáže a Vám tak zaručujeme tu nejlepší kvalitu výsledné práce.

Kabelové rozvody

Rozvody nehořlavých kabelů po kabelových lávkách

Rozvody nehořlavých kabelů po kabelových lávkách

Potřebujete zasíťovat lokalitu, zřídit vzdušné nebo podzemní vedení? Zajišťujeme montáže venkovních i vnitřních kabelových rozvodů včetně zřízení elektropřípojek. Naši spolupracovníci provedou elektrifikaci Vašeho objektu v jakémkoliv rozsahu, včetně instalace slaboproudé kabeláže.

Veřejné osvětlení

Osvětlení parku, komplex Patium

Osvětlení parku, komplex Patium

Pro obce zajišťujeme rekonstrukce a výstavbu veřejného osvětlení. V rámci investičních akcí provádíme montáže osvětlení parků, zahrad, parkovišť a jiných venkovních ploch. Při montáži vždy zohledňujeme Vaše požadavky, tak abychom docílili požadované kvality a dosáhli Vaší spokojenosti.

Automatizační technika

Myčka DU2500, montáž v Německu

Myčka DU2500, montáž v Německu

V oblasti automatizační techniky provádíme instalace většinou pro jednoúčelové stroje. Při montážích vycházíme z námi zpracované elektrodokumentace. Většina námi montovaných zařízení putuje do zemí EU. Všechny námi realizované zakázky splňují normy EU.

nahoru


PARTNEŘI