Navigace: Hlavní strana » Elektroprojekty » Slaboproudé rozvodySlaboproudé rozvody

Činnost společnosti byla zpočátku zaměřena na problematiku týkající se aplikace řídících systémů pro technologická zařízení, postupně se rozšiřovala a v posledních letech do okruhu činnosti patří i oblast slaboproudých bezpečnostních a informačních systémů.

Elektronické zabezpečovací systémy

Centrála kódovací panel EZS

Centrála kódovací panel EZS

Elektronické zabezpečovací systémy jsou v současné době stále více vyhledávány pro ochranu a zabezpečení majetku proti zcizení resp. poškození nebo zničení. Velkou předností těchto systémů je jejich snadné přizpůsobení požadavkům uživatele. Projekty zpracováváme tak, aby byla zajištěna možnost postupného rozšiřování a integrace systému.

Elektronické protipožární systémy

Elektronické protipožární systémy slouží pro ochranu majetku vzhledem k možnému vzniku požáru. V projektech pamatujeme na to, aby tyto systémy velice přesně a rychle lokalizovaly místo vzniku požáru a to včetně možnosti uvědomit příslušné orgány a bezpečnostní složky.

Kamerové systémy pro ostrahu objektů

Systémy průmyslové televize (CCTV) se staly nezbytnou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů nejrůznějších objektů.

Centrální jednotka kamerového systému s dálkovým ovládáním

Centrální jednotka kamerového systému s dálkovým ovládáním

Hlavní funkce systémů průmyslové televize:

  • prevence kriminality
  • identifikace osob a objektů
  • dohled nad technologickými postupy a dodržování bezpečnosti práce
  • sledování dopravních situací

Anténní rozvody pro rozhlas a televizi

Satelitní anténa

Satelitní anténa

Anténní rozvody se dnes vyskytují téměř ve všech bytových a rodinných domech. V projektech je proto nutností zohlednit využití a dispozice jednotlivých místností. V projektech zohledníme i případné napojení na kabelovou televizi nebo na společný satelitní rozvod.


Datové rozvody pro počítače a telefony

Stejně jako u anténních rozvodů je při návrhu datových a telefonních rozvodů nutné zohlednit dispozice a způsob užívání jednotlivých místností. Navrhneme Vám umístění a složení datových rozvaděčů. Probereme s Vámi možnosti navrhovaného systému a doporučíme Vám to nejlepší řešení.

nahoru


REFERENCE

PARTNEŘI