Navigace: Hlavní strana » Zpracování softwareZpracování software

Spolu s elektroprojekty strojů a technologických zařízení Vám dodáme ASŘ (automatický systém řízení) včetně instalace uživatelského rozhraní. Dodáváme kompletní řízení technologií založené na programovatelných automatech firem Siemens (Simatic), Moeller, Allen Bradley, TEKO, Elsaco, ale i jiných. Navržený řídící systém odladíme a zaškolíme obsluhující personál. K softwaru dodáváme i návod na používání, resp. manuál pro obsluhu. Software Vám můžeme předat jak v tištěné podobě, tak i na přenosovém mediu.

Pro naprogramování a oživení systému využíváme schopností programátorů se zkušenostmi v programování PLC i PC. Díky tomu jsme schopni vytvořit aplikace pro speciální účely podle Vašich požadavků.

Technologické procesy

Umíme zpracovat software pro řízení technologií z oblasti hutního průmyslu, zpracovatelského průmyslu, strojírenského průmyslu i z oblastí ekologických zařízení (čistírny odpadních vod, měření emisí, spalovny odpadů).

ČRo Plzeň, činoherní studio

ČRo Plzeň, činoherní studio

Pro danou technologii jsme schopni doporučit nejvhodnější typ řídícího systému i ostatních součástí řízení, včetně návrhu konfigurace.

Řízení pro stroje a zařízení

Díky zkušenostem s uváděním do provozu u nás i v zahraničí, Vám Naši programátoři navrhnou optimalizovaný systém řízení s maximální spolehlivostí.

Periferní PC zařízení v rozvaděči

Periferní PC zařízení v rozvaděči

Zpracujeme Vám software pro ovládání a regulaci systémů větrání, klimatizace, topení, chlazení nebo osvětlení. Vyřešíme pro Vás ovládání záskokových zdrojů, výtahů, eskalátorů a pracovních strojů.

Vizualizace technologií

Moderní automatizovaný řídící systém je v současnosti nemyslitelný bez informační nadstavby, která vedle standardní funkce uživatelského rozhraní (HMI) plní i funkci informační nadstavby pro sběr provozních a procesních dat. Pro naše projekty nabízíme vývoj informačních nadstaveb vybudovaných na platformě PC pomocí standardních vývojových systémů, včetně dodávky sítě.

Proč právě KREIS?

  • Máme zkušenosti s programováním systémů renomovaných výrobců jako jsou Siemens, Moeller, Allen Bradley…
  • Kolektiv našich spolupracovníků má dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Naši spolupracovníci se neustále seznamují s nejnovějšími technologiemi a tyto poznatky dále uplatňují při realizaci jednotlivých zakázek
  • Jsme schopni vytvořit aplikace podle Vašich požadavků
  • Naším cílem je Vaše spokojenost

nahoru


REFERENCE

PODPORUJEME